Directeur        Anke van der Lee      ankevanderlee@saamscholen.nl

aanwezig dinsdag, woensdag en één dag flexibel

Studenten

Ook dit jaar zijn er studenten op onze school aanwezig, wij zijn een opleidingsschool. Wij ontvangen graag studenten. Zij ondersteunen ons onderwijs en zijn ook een bron van nieuwe inspiratie en kennis. Zo leren we samen, met en van elkaar. De leerkrachten van De Cirkel leveren graag een bijdrage aan de ontwikkeling van studenten die in het onderwijs willen werken. Via studenten en de scholen waar zij hun onderwijs ontvangen, komen wij weer in aanraking met nieuwe ontwikkelingen in het onderwijs. De leerkrachten op de Cirkel zijn geschoold om studenten te begeleiden.


Leerkrachten

Linda van der Heijden          lindavanderheijden@saamscholen.nl

Astrid Claassen                    astridclaassen@saamscholen.nl

Juul Aldenhuijzen                 juulaldenhuijzen@saamscholen.nl

Sanna Hamers                      sannahamers@saamscholen.nl

Marije Mulders                      marijemulders@saamscholen.nl

Renée Oomen                       reneeoomen@saamscholen.nl 

Simone Hubers                     
simonehubers@saamscholen.nl

Jeroen Smulders                    jeroensmulders@saamscholen.nl

Sanne van der Ven                 sannevanderven@saamscholen.nl

Annika Kuijt                           annikakuijt@saamscholen.nl

Vakleerkracht gym                  Kevin de Wolff                                   op dinsdag

Onderwijs ondersteunend personeel

Intern begeleider                  Ilse Langenhuijzen, aanwezig op di en do

                                                ilselangenhuijzen@saamscholen.nl

Onderwijsassistente               Mariëlle Morency aanwezig op ma en do

                                                mariellemorency@saamscholen.nl

ICT-coördinator                     Erwin Vos, werkt volgens wisselend rooster

                                               erwinvos@saamscholen.nl

Docent HVO                          Sandra Meijer

Administratief medewerkster           Moniek van den Dungen aanwezig op di

                                                moniekvanderdungen@saamscholen.nl

Conciërge                               Huub Coeymans (aanwezig op ma, di, do en vrij)

                                               huubcoeymans@saamscholen.nl

Inzet team

 

 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Groep 1

Linda

Linda

Linda/Sanne

Sanne

Sanne

Groep 2/3

Juul

Juul

Astrid

Astrid

Astrid/Juul

Groep 4/5

Sanna

Sanna

Renée

Renée

Sanna/Renée

Groep 6

Simone

Simone

Simone

Simone

Simone

Groep 7-8A

Annika

Annika

Marije

Marije

Marije

Groep 7-8 B

Jeroen

Jeroen

Jeroen

Jeroen

Jeroen