Directeur

Anke van der Lee ankevanderlee@saamscholen.nl

Aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag


Leerkrachten

Groep 1/2

Linda van der Heijden lindavanderheijden@saamscholen.nl

Annika Kuijt annikakuijt@saamscholen.nl


Groep 2/3

Sanne van der ven sannevanderven@saamscholen.nl

Astrid Claassen astridclaassen@saamscholen.nl


Groep 4/5

Renée Oomen reneeoomen@saamscholen.nl

Marije Mulders marijemulders@saamscholen.nl


Groep 6/7

Simone Hubers simonehubers@saamscholen.nl


Groep 7/8

Jeroen Smulders jeroensmulders@saamscholen.nl

Lina van Dijk (LIO) linavandijk@saamscholen.nl


Onderwijs ondersteunend personeel

Intern begeleider

Ilse Langenhuijzen ilselangenhuijzen@saamscholen.nl

Aanwezig op dinsdag en donderdag


Onderwijsassistente

Marielle Morency mariellemorency@saamscholen.nl


Docent Humanistische vorming

Sandra Meijer


Concierge

Huub Coeymans huubcoeymans@saamscholen.nl


Administratief medewerkster

Moniek van der Dungen moniekvanderdungen@saamscholen.nl


Studenten

Wij zijn een opleidingsschool, wat inhoudt dat wij elk jaar en met veel plezier studenten ontvangen. Zij ondersteunen ons en zijn daarbij een bron van inspiratie en kennis. Zo leren ook wij samen, met en van elkaar. De leerkrachten van De Cirkel leveren graag een bijdrage aan de ontwikkeling van studenten die in het onderwijs willen werken. Via deze studenten en de scholen waar zij studeren, komen wij weer in aanraking met nieuwe ontwikkelingen in het onderwijs. Onze leerkrachten zijn geschoold om studenten te begeleiden.